Pre koho sme tu

Či si dieťa, dospelý muž, matka, pokladník, lekár, manažérka, u nás nájdeš vždy dvere otvorené. Vyber si skupinové tréningy s pevným rozvrhom, alebo cvičenia s menším počtom osôb či individuálne súkromné tréningy. Ich termín dohodneme tak, aby vyhovovali tvojim časovým možnostiam. Naši tréneri sa dohovoria po anglicky, preto sme otvorení aj zahraničnú klientelu.

Začiatočníci aj profíci

U nás je vítaný každý, nielen fighter, ale aj bežný človek. Väčšinu členov tvoria „nebojoví bojovníci“. Ak len začínaš a zatiaľ nemáš odvahu na skupinové cvičenia, využi možnosť súkromných tréningov v samostatnej uzavretej miestnosti, kde budeš len ty a kouč. Potom sa rozhodneš, ako ďalej.

SKUPINOVO ALEBO INDIVIDUÁLNE

Ak sa pripravuješ na zápas, máš vysoké pracovné tempo a málo času, alebo ti viac vyhovuje cvičenie s menším počtom ľudí, môžeš sa prihlásiť na individuálne intenzívne tréningy, ktorých rozvrh sa dá flexibilne prispôsobiť. Časy svojich súkromiek a ďalšie podmienky si dohodneš s trénerom.

Orientujeme sa na ciele

Chceš schudnúť? Zvýšiť sebavedomie? Začať s bojovými športami, alebo máš súťažné ambície a hľadáš klub so zázemím? Zameriame sa na tvoje ciele a pomôžeme ti ich naplniť. Naši tréneri sami dosiahli úspechy na domácej či medzinárodnej scéne a budú ti oporou, na ktorú sa môžeš spoľahnúť.

Buďte bez obáv

Svojich zverencov vedieme k tomu, že trénujú bojový šport, ktorý im dáva určité schopnosti. Tie nesmú zneužívať. Nevyrábame postrachy triedy či ulice. Učíme ich, že násilie do slušnej spoločnosti nepatrí. Ak sa ocitnú v konfliktnej situácii, budú sa vedieť účinnejšie brániť. Radíme im však, aby sa takýmto momentom vyhýbali.

EKO? LOGICKY!

Záleží nám, v akom prostredí vyrastáme a pôsobíme, lebo nás formuje. Chceme, aby bolo nielen podnetné, ale aj čisté a bezpečné. Preto v našom gyme separujeme odpad. Nájdete tu kontajnery na zálohované vratné plastové obaly, papier, sklo, bežné plasty a komunálny odpad. Pri udržiavaní poriadku používame čistiace a dezinfekčné prostriedky, ktoré neškodia životnému prostrediu.

TITAN SPIRIT

Joga, pilates, SM systém. Ako to súvisí s bojovými športmi? Napríklad ako vhodný doplnok na zvýšenie svalovej flexibility, balancie, duševného uvoľnenia. Alebo ako možnosť pre rodinných príslušníkov členov Titan gymu urobiť niečo pre svoje telo za zvýhodnených podmienok. Vytvorili sme príjemné prostredie, kde si so skúsenými lektormi môžeš dobre zacvičiť, najmä ak ti vyhovujú pokojnejšie fyzické aktivity.