MAREK BISKUP

Marekove tréningy sú dobre pripravené, v dobrých podmienkach a s dobrou atmosférou. Každý si prispôsobí tempo podľa schopnosti, ale na konci aj tak všetci žmýkajú trička 😉 super odreagovanie a priestor na udržanie / zlepšenie kondície. Odporúčam
Tibor D., manažér bezpečnosti
Thajský box ma zaujímal už dlhšiu dobu, trochu ma však odrádzal názor, že to nie je šport pre ženy. Avšak napriek týmto tvrdeniam som sa rozhodla, že thajský box vyskúšam. A neľutujem :-). Odporúčam všetkým ženám aj slečnám, ktoré majú veľa energie a rady športujú, alebo si len chcú vyčistiť hlavu a hodinu a štvrť na nič nemyslieť :-). Myslím si, že nie je na mieste obava ako to zvládnem v kolektíve mužov. V Titan gyme je vždy príjemná a priateľská atmosféra, tréningy nie sú stereotypné a tréner vždy niečim novým prekvapí. Oceňujem aj, že každý má možnosť cvičiť podľa svojho tempa v skupinách rozdelených od začiatočníkov až po pokročilých. Tréningy v Titan gyme si užívam a veľmi sa na ne teším !
Veronika M., asistentka riaditeľa
Do Titan gymu som prišiel vyskúšať jeden tréning. Potom som sa rozhodol ze skúsim jeden mesiac no a takto tam chodím už skoro rok. Tréningy sú pestré, kde človek precvičí všetky svaly, výrazne zlepší svoju fyzickú kondíciu a stále sa niečo nové naučí. Prístup Mareka (trénera) je motivujúci, upozorňuje na chyby a dá najavo každé zlepšenie. Vrelo odporúčam ľudom, ktorí chcú niečo robiť pre svoje zdravie a nevedia sa sami prinútiť k náročnejšiemu cvičeniu.
Martin Ž., experimentálny fyzik
Tréningy sú skvelý relax počas nabitého pracovného týždňa. Vždy, keď mám plné zuby klientov a projektov, dojdem na tréning a za hoďku a pol mám v hlave opäť chvíľu pokoj od každodenných stresov. Tréningy sú tiež skvelé na kondičku a po pár mesiacoch človek vidí citeľný rozdiel vo vytrvalosti. Začiatočníci sa nemusia báť, že dostanú výprask, pretože skupiny sú členené podľa levelu skúsenosti a tiež talentu, takže ak sa niekto ukáže, že mu to ide, dostane možnosť skúsiť si to aj so skúsenejšími chalanmi. Každopádne, je to skvelá cesta ako nabrať kondičku, odfiltrovať každodenný stres a ešte sa aj naučiť niečo z atratktívneho bojového umenia. Vrelo odporúčam!
Viktor Š., account manager
K tomuto športu som sa dostal úplne náhodou. Potreboval som sa začať hýbať a vyšlo to tak, že tréning bol presne vtedy kedy mám čas. Nikdy som neinklinoval k bojovým športom, ale zistil som, že je to skvelý spôsob ako vybiť pracovný stres a vyčistiť hlavu. Tréningy sú náročné, no aj pre úplného začiatočníka postupne zvládnuteľné a rozmanité, takže nuda, alebo stereotyp nehrozí. Samozrejme, že po prvých tréningoch sa objavila svalovica, ale dala sa zvládnuť. Tréningy sú zostavené tak, aby sa každý rozohrial a porozťahoval, čiže nehrozí žiadne zranenie. Vrelo odporúčam každému, kto chce zapracovať na svojej kondičke, sile, vytrvalosti a samozrejme aj postave, lebo to k tomu neodmysliteľne patri.
Tomáš K., projektový manažér
Do Titan gymu chodím pol roka a za ten čas som si zlepšil moju kondíciu. Popri učeniu bojového športu si precvičím a ponaťahujem cele telo. Na tréningoch siaham na dno svojich síl, takže zhodenie niekoľkých kilogramov váhy Vás nesmie prekvapiť. Každý tréning je iný a preto sa nikdy nedostanem do tréningového stereotypu. Preto Titan gym iba odporúčam!
Peter S, študent
Dlhšie som uvažoval nad tréningami thajského boxu, ale nevedel som prísť na to, kde s tým začať, keďže myšlienka robiť boxovacie vrece skúsenejším borcom sa mi až tak nepozdávala. Tréningy v Titan gym-e boli nakoniec tou správnou voľbou. Začiatočníci tu trénujú v skupinách s ľuďmi na rovnakej fyzickej a technickej úrovni. Tréningy sú fyzicky náročné, avšak Marek (tréner) vždy vie odhadnúť hranicu, aby sme išli na maximum, ale tak, aby sme sa nezodrali. Marek je vysmiaty, pohodový chalan, ktorý je na tréningu tréner a po tréningu kamoš.
Karol D., architekt
Tréningy pod vedením Mareka majú hlavu a pätu. Od začiatku dáva dohromady ľudí na podobnej úrovni a buduje ich kondíciu a techniku boja. Ešte sa mi nestalo za niekoľko mesiacov, aby sa zostava tréningu opakovala. Preto aj väčšina ľudí chodí pravidelne, lebo to nie je stereotypné. Odporúčam každému, kto si chce zresetovať hlavu po ťažkej práci v kolektíve pohodových ľudí.
Martin S, podnikateľ
Tréningy sú zamerané prevažne na rozvoj sily, dynamiky, svalovej vytrvalosti a vždy spojené aj s preberaním jednotlivých techník. Tréningy sú dobre naplánované a zvládnuteľné pre každého podľa jeho vlastných schopnosti a vytrvalosti. Osobne považujem za najväčšie prednosti, že tréner zohľadňuje individuálne predstavy každého cvičenca. Tým myslím, že niektorí chcú schudnúť, iní zvýšiť kondíciu, ďalší vedieť sa ubrániť a nemá každý ambície zápasiť v tomto športe. Tréningy nie sú jednotvárne, človek sa aj zabaví s ostatnými spolucvičencami a má celkovo po tréningu výborný pocit po všetkých stránkach.
B.D., právny čakateľ prokuratúry
Čaute všetci. Musím povedať, že tieto tréningy sú naozaj na úrovni a určite ich všetkým odporúčam. Tréningy vedie nadšený tréner, pričom každý tréning má dobre pripravený. Tieto tréningy určite odporúčam všetkým, bez ohľadu na vek, ktorí chcú rozvíjať svoju fyzickú kondíciu, a samozrejme si chcú vyskúšať tento nepochybne zaujímavý šport pod odborným dohľadom, v dobrom kolektíve a dobrých tréningových podmienkach.
Martin, vyšetrovateľ
Tréningy s Marekom vrelo odporúčam každému vážnemu záujemcovi o tvrdý, ale bezpečný tréning v dobre vybavených priestoroch. Aj keď som už mal nejaké skúsenosti s bojovými umeniami, tréningy v Mlynskej doline mi radikálne zlepšili kondíciu, vytrvalosť a techniku.
Peťo, policajt
Tréningy sú veľmi dynamické, no zároveň efektívne, ich tempo si každý môže osobitne upraviť. Pokiaľ spočiatku nevládze, vôbec to nie je problém, časom sa do tempa dostane. Podstatné je mať snahu držať krok so skupinou a zlepšovať sa, čo aj vďaka podpore trénera každý rýchlo zvládne. Čo sa týka názoru, že Muay thai nie je vhodný šport pre ženy, vôbec s tým nesúhlasím. Ako jeden z mála športov poskytuje precvičenie celého tela (vrchnej aj spodnej časti), plus benefit pre nežné pokolenie v podobe efektívnej obrany. Nezáleží ani na výške, či váhe, pokiaľ máte chuť spraviť niečo vhodné pre svoje telo, Muay thai vrelo odporúčam.
Michaela Š., absolvent práva
Veľmi oceňujem prístup trénera, vďaka ktorému sa dostane rovnakej pozornosti každému. Vďaka tomuto prístupu majú aj športoví antitalenti, ako ja, šancu aspoň niekam to dotiahnuť. Suma sumárum, ak plánujete začať s Muay Thai, potom Titán Gym je ta správna voľba …
Jozef K., inžinier návrhu testovania integrovaných obvodov
Cviky počas tréningu sú dobre rozvrhnuté a človek sa pri nich zapotí, čo mne osobne vyhovuje. Tréner Marek dáva na cvičencov pozor, aby si neublížili a „hecuje“ k lepším výkonom. Páči sa mi jeho prístup a taktiež hudba, ktorú púšťa ;o)
Dominika Š.
Takže tréningy sú síce náročné, ale skvelé. Marek ako tréner je tiež skvelý, berie nás síce na tréningoch ako baby, ale nenechá nás sa ulievať. Cenovo a polohovo sú tréningy vyhovujúce. Thajský box ako šport mi maximálne vyhovuje. Je akčný, fyzicky náročný, vydám pri ňom maximum energie a vybijem si zlosť.
Nikita Košinová (Pitbull :D), študentka
Na tréningoch sa dá dohodnúť s trénerom aj na individuálnych resp. náhradných hodinách. Tréningy sa neopakujú, vkuse cviky obmieňame, snažíme sa zapájať všetky partie, striedame cviky na vreci so sparingom, do toho kondičné cviky, skrátka spokojnosť. Taktiež za výhodu považujem skvelú lokalitu, cenu, a super trénera.
Zuzka O., študentka
Na tréningoch sa dá dohodnúť s trénerom aj na individuálnych resp. náhradných hodinách. Tréningy sa neopakujú, vkuse cviky obmieňame, snažíme sa zapájať všetky partie, striedame cviky na vreci so sparingom, do toho kondičné cviky, skrátka spokojnosť. Taktiež za výhodu považujem skvelú lokalitu, cenu, a super trénera. Zuzka O., študentka

S Marekom trénujem už niekoľko rokov a jeho ľudský prístup ma ako nešportovca naučil objavovať moje skryté schopnosti. Jeho tréningy sú plne humoru, podpory, rešpektu a motivácie. Ako psychoterapeut som prostredníctvom vlastnej skúsenosti získala benefity, ktoré thajský box prináša nielen pre telo, ale aj pre moju duševnú pohodu. Svojim klientom tieto tréningy odporúčam z mnohých dôvodov.
Gabriela K., psychoterapeutka

S Marekom trénujem individuálne ako začiatočník v bojových športoch už 2 roky. Tréningy má Marek vždy perfektne premyslené a počas tréningu sa sústredíme na konkrétnu techniku alebo kombináciu. Pre mňa ako IT konzultanta sú tréningy aktívnym, intenzívnym, ale aj adrenalinovým športovým vyžitím, ktoré ideálne kompenzuje moje pracovné vytaženie.
Miroslav R., majiteľ IT firmy a IT konzultant

Môj syn Miško (5 r.), je veľmi živé a akčné dieťa, ktoré nerešpektuje autoritu a ide si svoje. Na thajský box začal chodiť kvôli zlému držaniu tela hneď po dovŕšení piatich rokov (odporúčané ortopedičkou). Na tréningu sú deti vo veku 5 až 9 rokov, čo Miškovi dodáva sebavedomie: vie zabrať a byť lepší ako jeho rovesníci a zároveň sa vie porovnávať a doťahovať za staršími. Na tréningoch pochopil, že ak nespolupracuje, tak behá trestné kolečká (najlepšia motivácia prečo poslúchať trénera) a tréner je autorita. Marek vie ako na deti a bez zbytočného zvyšovania hlasu ich vie presvedčiť aby cvičili. Zároveň ak vidí, že dieťa nie je naozaj vo svojej koži, nebude to siliť a nechá ho, každý máme svoje dni.
Hanka (7,5 r.) chodí na tréningy aby si po celom dni v školskej lavici spevnila chrbát a celé telo. Zároveň je na svoj vek skôr drobnejšia, tak sme radi, že získa zopár pohybov a chmatov, ak by sa v budúcnosti musela brániť šikane. Je jediné dievča v skupine, no necíti sa menejcenne. Rada sa doťahuje za chlapcami a teší sa, že dané cviky a úlohy zvládne lepšie ako starší a silnejší chlapci. Na tréningy chodí veľmi rada a každý deň nám vysvetľuje, čo robili a čo nové sa naučila. Keďže je drobnejšia, Marek jej vždy vyberie vhodného súpera v jej váhovej kategórii. Na tréningoch robia cviky, ktoré sa už dnes v škole nerobia a zlepšuje tým svoju celkovú koordináciu a motoriku.
Miroslav R., majiteľ IT firmy a IT konzultant

Z vlastnej skúsenosti musím napísať, aký úžasný benefit nám priniesli tréningy v Titan gyme. Náš syn (Alex, 6 r.) sa po futbalovom treningu stretol s miernou šikanou, ktorá, žiaľ, vyústila až do napadnutia starším chlapcom. Ako rodičia sme situáciu sledovali a boli sme pripravení zakročiť. Avšak vďaka tréningom si so situáciou vedel poradiť sám a útok nielenže odrazil, ale aj ukončil. Alexko tak získal potrebnú sebadoveru, ale aj rešpekt pred chlapcami, ktorí si na neho už nedovolili.
Silvia V., marketingová manažérka

S mojími chlapcami (8 a 6 rokov) sme skúsili veľa športov, cez hokej až po futbal. Vždy som ich musel do tréningov nútiť, az ich to  nakoniec prestalo baviť. Na thajský box s Marekom sa nevedia dočkať, najradšej by trénovali každý deň. Po tréningu s radosťou v očiach referujú, čo všetko nové sa naučili a samozrejme musí byť aj domáca ukážka. Pozorujem obrovsky fyzický progres, ktorý sme iným športom nikdy nedosiahli. Sám ich obdivujem akú majú silu, obratnosť a flexibilitu v celom ich detskom telíčku. Začať s thajským boxom bolo najlepšie rozhodnutie.
Daniel A., majiteľ firmy Booster s.r.o.

Počas štúdia som poznala pár ľudí, čo sa venovali bojovým športom, no nikdy som netrénovala. Až po skončení vysokej školy som sa rozhodla, skúsiť nejaký tréning. Práve začínal nábor v Titan gyme pod vedením Mareka Biskupa, tak som to brala ako znamenie Po prvom tréningu som bola nadšená, ale aj poriadne rozbitá, keďže som športovala len veľmi minimálne. Na Marekových tréningoch sa mi páčila rôznorodosť, tréningy sú zamerané na techniku, kondičku či silu. Bezpečnosť a rozumný prístup sú samozrejmosťou. Tréningy sú vhodné pre ľudí, ktorí si chcú rekreačne zašportovať popri práci či škole, ale aj pre tých, ktorí by sa raz chceli postaviť do ringu. Ja sama som začala s thajským boxom až vo svojich 25-tich rokoch s takmer nulovou športovou minulosťou a v 26-tich rokoch som už nastupovala do svojho prvého zápasu. Marek ma vždy dokázal kvalitne pripraviť, rešpektoval moju pracovnú vyťaženosť a prispôsoboval počet tréningov, aby neprišlo k zbytočnému pretrénovaniu. Heslo „menej je viac“ bolo častokrát pravdivé Dôležité je, aby sa tréner naozaj venoval svojim zverencom a poznal ako trénujú a kedy by mali ubrať/pridať. Dôkazom toho je aj to, že často vedel skôr ako ja, kedy budem chorá a mala by som menej trénovať Toto a mnoho iného je dôvodom prečo som už  niekoľko rokov vernou členkou Titan gymu a vďaka kvalitným tréningom, trénerom a priateľskej atmosfére som si zamilovala thajský box a bojové športy
Mariana K., profesionálna fighterka

Zobraziť viac ...
Zobraziť menej ...

ŠTEFAN ŠIMKULIČ

Chcel by som pochváliť a zároveň odporučiť Štefana za jeho individuálny, trpezlivý a hlavne priateľský prístup ku klientom. Je to jeden z mojich trénerov olympijského boxu a jeho tréningy si neviem vynachváliť, čo sa týka dynamiky a pohyblivosti. Každý, kto má srdce pre tento šport a chuť na sebe pracovať, si u Štefana príde na svoje.
Martin S., automechanik
Som veľmi spokojná s trénerom Štefanom Šimkuličom. Má veľa odborných znalostí a skúseností, ktoré vie dobre pretaviť do tréningov. Pod jeho vedením vedením sa mi zlepšila kondícia a naučila som sa boxerské techniky, ktoré pod jeho vedením stále zdokonaľujem. Má profesionálny prístup a preto ho veľmi odporúčam.
Alexandra H., marketing manager a kondičný tréner
Ak si chcete poriadne zatrénovať a ste ochotní tvrdo makať, môžem Štefana Šimkuliča vrelo odporučiť. Jeho tréningy sú kvalitne premyslené a on sám je cieľavedomý a tento šport trénuje s vášňou.
Matúš H., tréner
Chcem vyzdvihnúť celkový prístup trénera boxu Štefana a trpezlivosť, ktorú s nami má. Ku každému vie zvoliť individuálny prístup. Zatiaľ mám za sebou 5 tréningov no už teraz viem, že Titangym môžem iba odporučiť aj pre absolútnych začiatočníkov, ktorým treba dodať odvahu. Hanba je zostať doma a nariekať a nie byť začiatočníkom medzi začiatočníkmi 🙂
Aleksandar S., montážny pracovník

Za mňa je TITAN GYM vždy zaručená a 100% dobrá voľba. Nové priestory, výber rôznych tréningov, personál a hlavne čistota a super cena. V neposlednom rade musím vyzdvihnúť trénera Štefana Šimkuliča, ktorý sa stará nie len o mňa, ale aj o moje deti. Nadštandartný a osobný prístup je tu na 100%. Ak chcete investovať do seba a pritom nezruinovať svoju peňaženku a hlavne mať aj výsledky, tak určite odporúčam TITAN GYM.
Tomáš F., majiteľ Dental Brothers

Rad by som touto formou napísať pár riadkov o mojom trénerovi boxu – Štefanovi Šimkuličovi. Od malička ma môj otec priviedol k tomuto športu, ktorý som potom vymenil za tanečné konzervatórium, ale keď som došiel na Slovensku hľadal som trénera tohto športu, lebo sebaobrana sa stala dosť prioritnou vecou v mojom živote, lebo ma 3x napadli neonacisti v Bratislave a som si povedal, že už bolo dosť, takže som hľadal trénera. Musím povedať, že lepšieho trénera som nemohol nájsť. Števo je tréner s obrovským srdcom. Je človek, ktorý nikomu neublíži, skôr by sa každemu rozdával ako telefónny zoznam. Pre mňa Štefan je symbol profesionality, serioznosti, kvality, ľudskosti, je veľmi trpezlivý, empatický, zároveň bol vždy mega pripravený na každom tréningu, s nim som dosť napredoval čo sa týka kvality boxingu. Skrátka s ním som sa vôbec nenudil. Aby som pisal o jeho kvality, by som potreboval 3 dni, aby som vám mohol popísať jeho schopnosti trénerské. Štefan odo mňa máš plne 10 bodov. Si skvelý!!
Miquel M., majiteľ tanečnej školy

Titan gym je miesto kde je vidno, ze majiteľovi záleží na každom detaile a venuje sa mu naplno. Štýlový, novozrekonštruovaný priestor udržiavaný v maximálnej čistote, s vybavením, ktoré musí postačiť aj najnáročnejším. A ako bonus tréneri, s ktorými okrem tréningu rád zájdeš aj na jedno-dve pivká. 🙂 Vrelo odporúčam!
Lukáš M, spolumajiteľ Auto Lamač

So Števom boxujeme už pár rokov, pričom tréningy s ním dokonale spájajú jednak kondičnú a technickú časť, ako aj plnia účel absolútnej psychohygieny, ktorú, vzhľadom na plnenie mojich pracovných povinností, považujem za rovnako dôležitú ako samotnú funkčnú náplň cvičení. K osobe Števa možno v stručnosti uviesť, že je mu jedno kto ste, čo ste, odkiaľ ste a koľko lóve máte. Ku každému klientovi má rovnaký prístup, na tréning s Tebou bude načas pripravený a je dostatočne flexibilný na to, aby ste si na seba našli čas. Na druhej strane je súčasne potrebné si uvedomiť, že nepatrí medzi trénerov falošných úsmevov, pre ktorého budeš len chodiacou peňaženkou. Tak ako Ty od neho, aj on rovnako od Teba vyžaduje dochvíľnosť, serióznosť, ale aj dôveru k ním poskytovaným službám. Možno dodať, že ak si navzájom sadnete, otvoria sa Ti dvere aj do sféry, častokrát ním organizovaných večerných akcií plných dobrého jedla, pitia, zábavy s možnosťou spoznania nových ľudí s podobnými záujmami.
Branislav D., prokurátor

So Števom boxujeme už pár rokov, pričom tréningy s ním dokonale spájajú jednak kondičnú a technickú časť, ako aj plnia účel absolútnej psychohygieny, ktorú, vzhľadom na plnenie mojich pracovných povinností, považujem za rovnako dôležitú ako samotnú funkčnú náplň cvičení. K osobe Števa možno v stručnosti uviesť, že je mu jedno kto ste, čo ste, odkiaľ ste a koľko lóve Keďže je Štefan môj dlhoročný priateľ a poznám jeho štýl boxu, bolo pre mňa smozrejme osloviť ho, keď som potreboval doladiť formu a pripraviť sa na zápasy v sezóne 2018/2019. Som veľmi rád, že sa ma ujal a jeho služby vrelo odporúčam.
Michal “Balky” B., profesionálny fighter

Zobraziť viac ...
Zobraziť menej ...

KAROL DUDÍK

Individuálne tréningy s Karolom Dudíkom sú nabité energiou a perfektným profesionálnym prístupom. Každým jedným tréningom sa vďaka nemu zdokonaľujeme v technike, svojim prístupom nás vždy vybičuje k maximálnym výkonom. Pre nás je to špičkový tréner a vrelo ho všetkým ženám odporúčam.
Miroslava B., catering manažér
Tréningové hodiny s Karolom navštevujem 2 krát týždenne v súkromných hodinách spolu s jedným kamarátom. Nikdy nebol problém dohodnúť sa na zmene termínu, času, prípadne stavbe tréningu. Tréningy sú stavané účelovo, priamo na cvičiaceho. Tréner sleduje a snaží sa zlepšiť cvičiaceho vo všetkých smeroch. Tréningy sa obmieňajú, nie sú fádne, Karol dopĺňa ich stavbu zaujímavými vecami a na ich konci vždy odchádzam spokojný. Celkovo je to vynikajúci tréner, rozumný, kamarátsky, ale s prirodzeným rešpektom. Osobne som veľmi spokojný.
Daniel L., študent Matfyz
Na tréningy som začal chodiť v Novembri, čo bolo už pár mesiacov po nábore, aj napriek tomu som nemal problém vďaka Karolovi sa postupne začleniť do chodu tréningu. Vie zo mňa dostať to najlepšie. Ranné tréningy ma dokážu poriadne naštartovať do každého dňa a aj napriek tomu, že odchádzam z nich úplne zničený počas zvyšku dňa mám oveľa viac energie.
Róbert K., Inšpektor chovu zvierat v Zoo
Nie je nič lepšie ako začať nový deň ranným tréningom. Nabije vás energiou a dobrou náladou. Ranné tréningy sú pod vedením sympatického trénera Karola, ktorý nám vždy ochotne poradí, ako a čo robiť, aby sme sa zlepšili. Po tréningu odchádzam vždy spotená a s dobrým pocitom, že som pre svoju postavu niečo urobila. Milý kolektív, dobrá hudba a usmievavý tréner, to sú synonymá pre Titan Gym.
Lýdia T., redaktorka a editorka
Vyskúšal som tréningy vo viacerých gymoch. Teraz chodím na súkromné tréningy do Titan gymu ku Karolovi. Tréningy splnili a spĺňajú moje predstavy. Karol si tréningy vopred pripravuje, premýšľa, čo a ako by sa dalo v jednotlivých technikách zlepšiť a zahŕňa to, po konzultácii so mnou, do tréningov. Z mojho pohľadu spokojnosť. Myslím, že som našiel, čo som hľadal.
František F., lekár
Začneš rozcvičkou, makáš na 100%. Strečing, potom nasadíš rukavice a ideš: predný direkt, zadný hák, zdvihák…75 minút v plnom nasadeni, nestačíš s dychom, posúvaš svoje hranice a strašne ťa začne baviť prekonávať sám seba. Skončíš tréning, telo zaplaví kopec endorfínov a nemôžeš sa dočkať ďalšieho tréningu 🙂 Karol(tréner) vymyslí vždy iné cviky, takže to nie je ani jednotvárne, hecuje ťa až sa začneš čudovať, koľko vydržíš. Karol, tak čau zase v piatok.
M.S., privátny bankár
Čo sa týka Karola, je to super týpek. V pohode sa s nim robí, tréningy vie naložiť kvalitné, či už na zlepšovanie kondičky, či technické. Vyše pol roka je môj tréner a nemám jedinú vec, čo by som vytkol. Predtým som bol rok s Marekom, ktorý nasadil vysoko laťku. Vrelo ho odporúčam, rovnako kvalitné tréningy ako s Marekom 🙂
Eduard P., študent

Karol je super. Na prvý tréning som prišiel ako Raťafak Plachta a odišiel som ako Jean-Claude Van Damme. Karol dáva pozor na techniku, takže si pri kopoch nezničíš chrbát. Veľa srandy, veľa športu!
Gleb, raper

Karol je super. Na prvý tréning som prišiel ako Raťafak Plachta a odišiel som ako Jean-Claude Van Damme. Karol dáva pozor na techniku, takže si pri kopoch nezničíš chrbát. Veľa srandy, veľa športu!
Gleb, raper

Thajský box je pre mňa už len relax medzi mojimi tréningami, tak sa vždy teším do Titan gymu, kde je skvelá rodinná atmosféra. Karol ma vždy kvalitne odlapuje a je mi zároveň aj dobrým psychológom.
Michal “Yaksha” N., youtuber a influencer

Ranná makačka s Karolom ma dobíja energiou nielen na treningu, ale aj do dalšieho fungovania počas dňa. Neviem si predstavit, kde inde by som zacal uspesny den ako v Titan gyme.
Michal P., brand manager Diplomatico

Zobraziť viac ...
Zobraziť menej ...

PETER PETRÍK

Ak vas tento šport baví, tak Peťo je ten správny tréner. Je vidno, že ho bavi pracovať s nadšencami tohto športu alebo pripravovať zápasníkov na zápasy. Na tréningu z vás vytiahne všetko a motivuje na vyššie výkony. Som spokojný s našou doterajšou spoluprácou a teším sa aj do budúcna. Vážim si ho nielen ako vynikajúceho trénera, ale aj ako dobrého priateľa.
Roman R., vojak
Pre každého, kto sa rád hýbe a chce si zlepšiť kondičku, je thajský box. Úplným začiatočníkom, ale aj pokročilým z vlastnej skúsenosti odporúčam individuálne tréningy s trénerom Peťom Petríkom, ktorého tréningy sú vždy iné, nápadité a snaží sa z vás dostať maximum, či sa vám chce alebo nechce. V konečnom dôsledku mu budete za jeho úsilie vďačný.
Michaela Z., account manager
Peťove tréningy sú na vysokej úrovni, či sa to týka techniky alebo kondičky. Všetko má dobre pripravené. Peťo má dobrý a priateľský prístup na tréningoch. Jeho plus je, že keď ešte aktívne zápasil, tak trénoval aj v Thajsku, kde nachytal skúsenosti. Trénujem pod jeho vedením zhruba trištvrte roka a mám 10 víťazných zápasov v rade, čiže odporúčam!!!
Andrej Š., profi fighter
Čo sa týka Karola, je to super týpek. V pohode sa s nim robí, tréningy vie naložiť kvalitné, či už na zlepšovanie kondičky, či technické. Vyše pol roka je môj tréner a nemám jedinú vec, čo by som vytkol. Predtým som bol rok s Marekom, ktorý nasadil vysoko laťku. Vrelo ho odporúčam, rovnako kvalitné tréningy ako s Marekom 🙂
Eduard P., študent

Cvičím už niekoľko rokov v Titan Gyme s Petrom Petríkom a som maximálne spokojný. V Titan Gym je všetko pre optimálne cvičenie bojového športu: vybavenie, atmosféra, tréneri, rozmanitosť vyučovaných disciplín. Čo sa týka Petra, je to skúsený bojovník a dobrý tréner, ktorý sa vie postaviť na vašu úroveň. Každý tréning vie prispôsobiť vašej aktuálnej kondícii. A k tomu všetkému je to veľmi milý a pohodový chalan.
Sebastien C., majiteľ firmy Tandem

S Peťkom trénujem už približne 10 rokov súkromné tréningy, a už len tento fakt je sám o seba dosť veľavravný. Tak dlho vydržať s jedným človekom už niečo znamená. Jeho tréningy sú vždy všestranné, rozvoj sily, techniky, kondície a výbušnosti je v každom z nich, ale pritom nie sú nudné a monotónne. Vždy vie do tréningu vložiť niečo nové a zaujímavé, a pri tej frekvencii tréningov, ktoré s ním absolvujem ja, to určite nie je jednoduché. Svoje tréningy neustále obohacuje o nové prvky, neriadi sa nejakými „knižnými“ cvikmi a postupmi a tréning presne nastaví na Vaše potreby ale aj možnosti a prispôsobí ho tomu, čo máte radi, prípadne kde máte slabiny a sústredí sa na ich zdokonaľovaní. Skutočne odporúčam každému si vyskúšať, každý tréning je iný a originálny. Peťo neustále prichádza s novými variantmi cvikov a ich prevedeniami, tréningy v jeho podaní sú vysoko profesionálne a vládne na nich veľmi priateľská atmosféra. Je to tréner, ktorý sa časom stáva Vašim priateľom.
Andrej G., podnikateľ, výkonný podpredseda SPPK

Tréningy sú super. Náš tréner nám dáva zabrať, ale je s ním aj sranda a to ma na tom baví. Zatiaľ pri žiadnom športe ani inom krúžku som nevydržal tak dlho a konečne si nemusím vymýšľať výhovorky, prečo neísť na tréning.
Chris N., zverenec už 12 rokov

Na prvý tréning sme sa dostali náhodou, no môjho syna Braňa (7 rokov) to tak chytilo, že na thai box chodí už vyše polroka a baví ho to stále viac. Hlavnú zásluhu na tom má určite super tréner Peťo, ktorý decká vedie nenútene, ale s rešpektom. Vždy im pripraví zaujímavé stanoviská na rozcvičku a kondičku, deti to prirodzene baví a pritom si aj zamakajú. Peťo ich vie napraviť, aby robili cviky správne a motivovať k lepším výkonom, no učí ich aj techniku boxu a na celej skupine je vidieť pokroky každým mesiacom. Pre mňa ako mamu je dôležité, že vidím ako sa malý teší na každý tréning a z pohľadu učitelky viem, že má kvalifikovaného trénera ktorému môžem dôverovať.
Denisa H., certifikovaná inštruktorka jógy

Peťove tréningy sú na vysokej úrovni, či sa to týka techniky alebo kondičky. Všetko má dobre pripravené. Peťo má dobrý a priateľský prístup na tréningoch. Jeho plus je, že keď ešte aktívne zápasil, tak trénoval aj v Thajsku, kde nachytal skúsenosti. Trénujem pod jeho vedením zhruba trištvrte roka a mám 10 víťazných zápasov v rade, čiže odporúčam!!!
Andrej Š., profi fighter

S Peťom Petríkom trénujeme približne dva mesiace a som s ním veľmi spokojná, má dlhoročné skúsenosti z praxe a veľké nadšenie pre túto prácu. Vždy nasadí super atmošku, pestrý tréning, nové cvičenia presne napasované na moje potreby a ciele. Vždy sa nám podarí ísť na hranice možností a aj po krátkej dobe mám viditeľné pozitívne výsledky. Vrele odporúčam!
Lucia “Silent killer” S., profi fighterka

Po tom, ako náš syn (v tom čase 8 rokov) stratil motiváciu pokračovať v karate, no chcel naďalej športovať, našli sme Titan gym. Boli sme sa tam pozrieť a rovno sme sa dohodli na náborovom tréningu. Ten syna okamžite „chytil“ najmä vďaka perfektnému prístupu trénerov. Peťo Petrík to s deťmi jednoducho vie. Dokáže byť náročný, ale je aj veľmi empatický. Vidno, že má skúsenosti s prácou s deťmi so špeciálnymi potrebami a rôznym postihnutím. Jeho tréningy sú rozmanité, svojich malých zverencov vedie hravou formou a bezpečne. Ak má niekto pochybnosť, či sú bojové športy vhodné aj pre deti, Peťov prístup ho určite presvedčí, že takého predsudky treba poslať do… čerta!
Tomáš R., marketing & reklama

Zobraziť viac ...
Zobraziť menej ...

MAREK MEDOVARSKI

Mladý a skúsený tréner s profesionálnym a zároveň individuálnym prístupom, ktorý vie aj správne usmerniť, aj vykriknúť, keď treba hecnúť. Tréningy sú zmysluplne poskladané a perfektne vyvážené medzi technikou a vysokou intenzitou.
Martin R., AT&T
Tréningy s Marekom Medovarskím sú veľmi kvalitné napriek tomu, že je to mladý chalan. Vidno, že ho to baví a o to viac to baví nás na tréningoch. Ku každému príde a ukáže mu, čo robí zle a odstráni chybu. Po tréningu vždy odchádzam spokojný. Môžem ho len odporučiť každému, kto hľadá MMA trénera.
Matúš O.

Marek je špičkový športovec s bohatými skúsenosťami v K1, MMA, člen reprezentácie amatérskeho MMA, ktoré vie odovzdať svojim zverencom. Marek sa stále vzdeláva vo svojom odbore, či na vysokej škole FTVŠ, či kurzami trénera MMA na českej športovej fakulte.
Kamil C., profesionálny figter a tréner

Po tom, ako náš syn (v tom čase 8 rokov) stratil motiváciu pokračovať v karate, Marek je výborným trénerom hlavne preto , lebo je skúsený a nie je jak väčšina pseudo trénerov, ktorí ani nevedia ako sa ich zverenci cítia v treťom kole zápasu. Je vzdelaný a má široké znalosti v oblasti športového tréningu vo všeobecnosti, nie len v rámci bojových športov.
Kristián N., profesionálny fighter

Prihlásil som sa na MMA a môžem povedať, že to bolo výborné rozhodnutie. Vďaka tréningom sa môžem dobre odreagovať od práce. Marek je super tréner, ktorý sa na nás nebojí zakričať, keď robíme techniku zle.
Jakub H., projektový inžinier v chémii

Zobraziť viac ...
Zobraziť menej ...

ERIK PELLER

Maximálna spokojnosť! Erik je super tréner – ukáže a objasní čo a ako, vysvetlí chyby a tréning nastaví podľa vašich schopností. Tréning je zameraný na kondičku, ale aj techniku. Veľmi sa mi páči dôsledný prístup – počas tréningu vás povzbudzuje a motivuje. 100 % makačka má rýchle výsledky – o pár mesiacov vidíte výrazné zlepšenie kondičky a techniky. Veľkým plus je možnosť vrátiť mu to počas sparingov Odporúčam
Serhii D., doktorant na MatFyz, UK

Keď sa pripravujem na zápasy, momentálne dosť často, chodím spárovať a lapovať k Erikovi Pellerovi do Titan gymu. Gym je výborne zariadený a čistý, cítim sa v ňom dobre. Ak chodím k Erikovi na lapy pravidelne, tak som vždy dobre pripravený a zápas vyhrám.
Tomáš D., profesionálny fighter

JAKUB LIESKOVSKÝ

Tréningy BJJ s Jakubom vždy prebiehali v priateľskej atmosfére, pri akomkoľvek počte ľudí na tréningu sa snaží dozrieť na to, aby každý napredoval, ale nikoho zbytočne neženie a dbá na individuálny prístup, a to vrátane sparingov.Pokiaľ je určitá technika náročná, nemá problém ju vysvetliť niekoľko krát a rôznymi spôsobmi, tréning má ako technický, tak aj kondičný aspekt, dbá sa na bezpečnosť, a na dobrý pocit z tréningu. Tréningy s Jakubom by som odporučil každému začiatočníkovi, no určite vie vaše limity posunúť aj ak sa BJJ venujete už dlhšiu dobu.
Oliver J., študent

U Jakuba na tréningu vládne pohodová atmosféra, kedy dopodrobna vysvetlí a znázorní techniku. Pričom dbá na precíznosť a bezpečnosť zverencov. A na konci pri sparingu vám ochotne poskladá oblečenie aj s vami.
Juraj V., administrátor Linuxu

PETER ŠINKOVIČ

Ako opísať trénera Peťa Šinkoviča z Titan gymu Asi len tak, že tréningy dávajú zmysel a každý naväzuje na seba profesionalita a prístup Peťa je na výbornej úrovni po každom tréningu sa mi chce plakať, ale vraciam sa stále silnejší a tvrdší takže za mňa len odporúčam a dávam 11 z 10.
Tomáš, majiteľ autoškoly

Peťo dáva úžasné treningy, na ktorých si zlepšujem techniku, ale aj kde vypľujem svoju dušu. Oceňujem profesionálny a individuálny pristup.
Dinh N., programátor

Dobrá partia ľudí, ktorých baví šport. Nikto sa tam na nič nehrá, vítaní sú aj úplní začiatočníci v rôznom veku,čo mňa veľmi potešilo a cítila som sa tam od začiatku veľmi v pohode. Super tréneri, pekné nové priestory, môžem len odporúčať.
MVDr. Radka A.
Naozaj pekne zariadený gym. Chodíme sem so synom (teraz 12) na thajský box už štvrtý rok a sme veľmi spokojní. Tréneri, ktorí ho vedú – Marek, Peťo, Erik sú skúsení a kvalifikovaní. Syn sa na tréningy teší a vidíme na ňom progres. Pred cca. 6 mesiacmi sa pridal aj muž. Chodí na dopoludňajšie tréningy a Marek ho dáva do formy 🙂 Oceňujem ľahkú dostupnosť a parkovnie pár metrov od gymu. A oceňujem aj výbornú kávu, ktorú si dám vždy, keď čakám na syna. Ste super, držíme palce do ďalších rokov 🙂
Dagmar M.
Perfektne vybavený gym pekné priestory no nie len to. Odborný a ľudský prístup trénera Števa na boxe a vynikajúci kolektív ktorý príjme každého nadšenca v akomkoľvek veku. Určite treba prísť vyskúšať. Ja som skúsil, neľutujem a hodnotím na výbornú. Ďakujem chalani z Titan gymu 👍😁🥊
David V.
Tréningy boxu so Števom sú naozaj super. Aj sa zaposiluje, aj zasparuje, a aj sa nacvičujú techniky, snaží sa venovať každému jednému, je na ňom vidno ochotu a tiež, že ho to baví. Prostredie je príjemné a priateľské, môžem len a len odporučiť 🙂
Juraj Š.
Vyborny gym, uplne vynovene priestory, skveli treneri a na vyber z roznych bojovych umeni. Pre mna thajsky box topka, vydrzala som tu najdlhsie zatial 😀 a uz pridali aj jogu.
Petra D.
Najlepšie ranne treningy s Karolom. Super pristup, dobrí ludia a kvalitne priestory a vybavenie na treningy thajskeho boxu alebo ineho bojoveho umenia👍🏼💪🏼
Martin Č.
Krásny gym, super tréneri, pre baby odporúčam ženské tréningy s Majkou. 🙂
Lýdia T.
Kamosi, osobne mne Titan pači, chodim tam na MMA
Fantasy
Super priestory, ciste, nove, treningy super makacka, Stevo na boxe je pan! Odporucam
Filip G.
Top gym. Profesionálne zariadené priestory a úžasní tréneri. Odborný prístup, ale zároveň priateľska atmosféra. Tu sa naučíte správnu techniku, zlepšite si kondíciu a postavu a ako bonus sa pri tom zabavíte so super ľuďmi. Vrelo odporúčam.
Veronika B.
Super prístup trenera, super koletív. Proste bomba
Andrej H.
Super partia ľudí, ktorých spája chuť poriadne zo seba vybiť stres každodenných hlúposti z práce, či školy alebo si len dobre kondične zatrénovať. Vrelo odporúčam aj všetkým pokročilím boxerom, alebo boxerkám, pre skúsenosti a zodpovedný prístup všetkých trénerov k bojovým športom. Za posledný rok som spoznal prekonal moje predsudky k bojovým športom, spoznal úžasnú skupinu nadšených ľudí a objavil novú filozofiu do života.
Michal M.
Priateľsky kolektív ale hlavne tréneri, ktorí sa snažia získavať nové znalosti a ďalej ich posúvať nám (svojim zverencom). Určite dporúčam navštíviť Titan Gym
Marek S.
Najlepší GYM v Bratislave pre ľudí čo sa chcú zlepšiť v Thaiskom boxe alebo len zlepšiť kondíciu. Hlavný tréner Marek Biskup vytvára výbornú atmosféru a perfektnú partiu ľudí. Odporúčam každému
Peter M.
Titangym môžem len odporučiť všetkými jedenástimi 😀 Veľmi pekné priestory s kvalitným vybavením na trénovanie. Vysoká odbornosť trénerov s dlhoročnými skúsenosťami, či už v boxe, thajskom boxe alebo MMA, ktorí sa snažia vzdelávať na rôznych seminároch alebo niektorí aj aktívne zápasia. Vytvárajú príjemnú atmosféru na tréningoch, vedú tréningy zmysluplne, rôznorodo, odborne, dbajú na predchádzanie zbytočných zranení a okrem toho sú to všetci velkí fešáci 😀 ktorí sú kamarátsky a ochotní pomôcť a poradiť nielen v tréningoch 🙂
Mariana K.
Krasne priestory, nove a ciste , vyborny kolektiv trenerov, priatelska atmosfera. Vhodne aj pre uplneho zaciatocnika
Jakub R.
Chodil som rok na ranné tréningy, výborný treneri, veľa sa človek naučí, kondičné super
Marcel S.
Perfektný kolektív a tréneri
Tomáš P.
silne odporucam!
Rastislav B.
Odporúčam, výborný prístup ako aj kvalita trénerov!
Riso K.
Super Telocvičňa bojových umení
Juraj B.
Odporúčam!!! I recommend this gym!!!!
Richard K.
odporúčam to trener Štefan vysledky su krasne ďakujem
Dental B.
Top top
Tomáš F.
Good trainers, English speaking, hard core trainings, so I recommend wholeheartedly. Showers available and locker rooms, gear available for buying there if you don’t have any
Popescu A.
Super
Vzducholode B.K
Zobraziť viac ...
Zobraziť menej ...