Uvedomujeme si nevyhnutnosť odlišného prístupu k tréningu najmenších, a tak sme otvorili samostatné skupiny pre deti od 6 do 15 rokov. Staršia mládež navštevuje tréningy pre dospelých. Bezpečnosť a zdravie deti sú pre nás prvoradé, preto na tréningoch nepovoľujeme udery a kopy smerujúce na hlavu. Prioritne sa zameriavame na rozvoj koordinácie, posilňovanie s vlastnou hmotnosťou a boxovanie hravou formou. Cvičenia sú vedené certifikovaným trénerom thajského boxu, ktorý má dlhoročné skúsenosti s prácou s deťmi, dokonca aj s deťmi so špeciálnymi potrebami. Rodičia môžu počas tréningu počkať v našej chill zóne, dať si kávu, čaj alebo chladené nápoje, odbehnúť si na nákup do neďalekého OC Cubicon, prípadne sa pohrať s druhým malým dieťaťom v ďalšej tréningovej miestnosti s mäkkou športovou podlahou.

Peter Petrík

CHCEŠ MAKAŤ? REZERVUJ SI BEZPLATNÝ PRVÝ TRÉNING

Prines si pohodlné športové šortky, tričko, uterák a fľašu na vodu. Vlastné rukavice, chrániče a iné pomôcky zatiaľ nepotrebuješ. Keby ich na tréningu predsa len bolo treba, požičiame ti klubové. Ak už máš občiansky preukaz, nezabudni si ho, lebo do areálu sa vchádza cez vrátnice s kontrolovaným vstupom. Ak ho nemáš, dones si aspoň kartičku poistenca.    Zadaj prosím tvoj dátum narodenia:


    Súhlasím so spracovaním osobných údajov podľa informácie o spracovaní osobných údajov a so spracovaním mojej podobizne na marketingové účely klubu Titan Gym.

    Potvrdzujem, že po oboznámení sa s Klubovými pravidlami a zaväzujem sa dodržiavať ich v plnom rozsahu.

    Potvrdzujem, že môj zdravotný stav je dobrý a umožňuje absolvovanie tréningu s fyzickou záťažou.