Mixed martial arts – zmiešané bojové umenia – kombinujú boj v postoji (box, kick box, muay thai) a na zemi (zápasenie, judo, brazílske jiu jitsu) do komplexného a dynamického celku. Za posledných 25 rokov sa MMA stalo najrýchlejšie rastúcim športom. V gyme máme veľmi dobré podmienky na rozvoj strikingu aj techník na tatami. Ak sú zmiešané bojové umenia sú tvoj svet a chceš dosiahnuť vysokú úroveň v stand upe aj na zemi, pod vedením skúseného trénera môžeš svoj cieľ dosiahnuť. Či máš súťažné ambície alebo si len chceš vyčistiť hlavu, postaráme sa o tvoj progres.

Marek Medovarski

CHCEŠ MAKAŤ? REZERVUJ SI BEZPLATNÝ PRVÝ TRÉNING

Prines si pohodlné športové šortky, tričko, uterák a fľašu na vodu. Vlastné rukavice, chrániče a iné pomôcky zatiaľ nepotrebuješ. Keby ich na tréningu predsa len bolo treba, požičiame ti klubové. Ak už máš občiansky preukaz, nezabudni si ho, lebo do areálu sa vchádza cez vrátnice s kontrolovaným vstupom.

    Zadaj prosím tvoj dátum narodenia:


    Súhlasím so spracovaním osobných údajov podľa informácie o spracovaní osobných údajov a so spracovaním mojej podobizne na marketingové účely klubu Titan Gym.

    Potvrdzujem, že po oboznámení sa s Klubovými pravidlami a zaväzujem sa dodržiavať ich v plnom rozsahu.

    Potvrdzujem, že môj zdravotný stav je dobrý a umožňuje absolvovanie tréningu s fyzickou záťažou.