Brazílske jiu jitsu vo svojej podstate vychádza z juda, no je obohatené o ďalšie jedinečné techniky. Za jeho zakladateľa sa považuje Mitsuyo Maeda z Japonska, ktorý sa v Brazílii preslávil ako Conde Coma. Hoci BJJ patrí medzi najmladšie bojové umenia i športy, veľmi rýchlo získalo popularitu a stalo sa neoddeliteľnou súčasťou zmiešaných bojových umení. Postarala sa o to najmä rodina Gracie. Ak sa chceš naučiť širokú škálu kreatívnych techník znehybnenia, škrtenia a pák, preniknúť do taktiky boja na zemi, či zlepšiť svoju pohyblivosť a flexibilitu, vitaj v našej Titan Gym rodine. Trénujeme bez kimona.

Jakub Lieskovský

CHCEŠ MAKAŤ? REZERVUJ SI BEZPLATNÝ PRVÝ TRÉNING

Prines si pohodlné športové šortky, tričko, uterák a fľašu na vodu. Vlastné rukavice, chrániče a iné pomôcky zatiaľ nepotrebuješ. Keby ich na tréningu predsa len bolo treba, požičiame ti klubové. Ak už máš občiansky preukaz, nezabudni si ho, lebo do areálu sa vchádza cez vrátnice s kontrolovaným vstupom.    Zadaj prosím tvoj dátum narodenia:


    Súhlasím so spracovaním osobných údajov podľa informácie o spracovaní osobných údajov a so spracovaním mojej podobizne na marketingové účely klubu Titan Gym.

    Potvrdzujem, že po oboznámení sa s Klubovými pravidlami a zaväzujem sa dodržiavať ich v plnom rozsahu.

    Potvrdzujem, že môj zdravotný stav je dobrý a umožňuje absolvovanie tréningu s fyzickou záťažou.